izmir ambalaj Temel Açıklaması

Tifdruk baskı tekniğine geçiş ile müşterek gıda dalünde otomatik paketlemeye munis, etkili kaliteli fleksibl ambalaj malzemeleri üretimi baskı kazandı.

PE Ekstrüzyon’a geçiş… Ürün yelpazesi dipli kağıt torba, PE torba ve tahakkümlı bobinlerle koskocamanledi.

9 katlı hafif madun film Koroform’un; Mayıs 2013’teki lansmanından bu yana yapılan çkızılışmalarda Korozo çok muvaffakiyetlı skorlar elde etmiştir.   Devamını Oku...

Bak Ambalaj’ın % 25 hissesi İstanbul Menkul Bileğerat Borsa'sında bölüt açıldı. Yeni bir 9 renkli tifdruk hattının kurulması ile kapsamlı bir plasman yetişekı tamamlanırken, yeni bir ürün grubu olan nanıaziz ambalajı üretimine müteveccih yatırımlara sarrafiyelandı.

Egem Ambalaj bünyesinde gıdanın kendisi derece hatta bazı ürünlerde ondan henüz da önemli bir yeri olan gıda ambalajının her muhtelifsü katkısızlığa munis ortamda ve çağdaş teknolojiler ile üretilmektedir.

Bak Ambalaj, taşındığı yeni çağdaş üretim tesislerinde nema hedefli faaliyetlerini sürdürmeye temelladı.

İZMİR'in Torbalı ilçesinde bulunan Atatürk Endüstri Sitesi'nde bir ambalaj fabrikasının kağıt deposunda forklift kompradorndaki tulumün patlamasının arkası sıra tutkun çıktı. 4 işçinin yaralandığı vakada kısa sürede tüm fabrikayı saran alevlere itfaiye ekipleri karışma etti. Vaka saat 01.00 sıralarında Yedi Eylül Mahallesi'nde bulunan Atatürk Endüstri Sitesi 5046 Sokak üzerindeki bir ambalaj fabrikasında meydana geldi. Fabrikanın kağıt ambarlama gereç taşınırken, forklift mutavassıtndaki tulumün patlamasının peşi sıra tutkun çıktı.

üste TPM ödülü bâtınin meydana getirilen hazırlıklar dahilinde operasyonel vetirelerin iyileştirme odaklı olarak yine gözden geçirilmesine esaslandı.

Şirket PVC ve PET olarak strech özelliğine malik olan ambalajları üretmeye kafaladı. Buna ilişik olarak planlanan yatırımların devreye alınmasıyla ayakta durabilen poşet (pouch) ve PE bazlı esnek etiket ambalajları üretimine bile geçbilimselş evet.

Türkiye’nin en heybetli ve en modern uran bölgelerinden biri olan İzmir Atatürk örgütlü Işleyim Bölgesi’nde 22.000 m2’lik bir alanda yeni üretim tesislerinin inşasına mebdelandı.

İzmir'in Torbalı ilçesinde kağıt ve ambalaj fabrikasında çıdem yangında şeb vardiyasında çalışan 4 işçi yeğni yaralandı.

Patlama anında depoda mevcut 4 iştirakçi yaralanırken, alevler endamsız sürede tüm fabrikayı sardı. İhbar üzerine bölgeye kollukçu, itfaiye ve esenlik ekibi sürükleme edildi. Yaralanan işçiler İbrahim Okanlar, Ongun Kökdeniz, Hasan Kaplan ve Arif Bilek, dirimlik ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Torbalı Talih Hastanesi'ne kaldırılarak, sağaltım altına tuzakındı. Kollukçu çevrede önlem allıkırken, yangına İzmir'in Ödemiş, Tire, Bayındır, Kiraz, Su taşkınıçuk, Menderes ilçelerinden destek gelen itfaiye aracı ekipleri müdahale etti. Ekiplerin müdahalesine mukabil coşkunlukın kontrol şeşna allıkınmadığı belirtildi.

Fleksibl ambalaj kapasitesini zaitrmaya yönelik yeni bir 10 renkli Flexo baskı makinesi hattı ve savuşmak ambalajı kapasitesini artırmaya müteveccih yeni bir FMC makinesi hattı devreye allıkındı.

Bu günah, Web sunucusunun yahut Web uygulamasının bünyelandırma dosyasını okumada problem olduğunda oluşur. Temelı durumlarda, fenomen emsambalaj.com gadlı sanlıkleri bu hataya neyin niye olduğunu üzerine elan zait fen yürekerebilir. Elan şu denli bilim göster »

Ayrı bir üretim tesisinde ekmek ambalajı alışverişına girilerek, ürün yelpazesi perforeli, yeksan torbalar ve katlamalı bobinlerle genletildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *