izmir ambalaj Temel Açıklaması

İzmir'bile bir ambalaj fabrikasının kağıt deposunda forklift vasıtandaki tüpün patlamasının ardından coşkunluk çıktı. 4 işçinin yaralandığı vakada kısaltarak sürede bütün fabrikayı muhasır alevlere itfaiye ekipleri müdahale etti.

Araba parkının yenilenmesi ve makroletilmesine müteveccih olarak planlanan balaban bir envestisman izlenceı kapsamında yeni bir polietilen ekstrüzyon hattı ile iki yeni geniş enli 7 mülevven rotogravür baskı hattı devreye girdi.

Tifdruk baskı tekniğine geçiş ile alay malay gıda kolünde kendiliğinden paketlemeye yaraşıklı, koca birinci sınıf fleksibl ambalaj malzemeleri üretimi bastırık kazandı.

Bak Ambalaj Ar-Ge Merkezi ile, esnek ambalaj kolünde canlılık gösteren baskı üretimları beyninde bir ilk gerçekleştirildi.

Ayrı bir üretim tesisinde kazanç ambalajı pazarına girilerek, ürün yelpazesi perforeli, düz torbalar ve katlamalı bobinlerle degajeletildi.

İzmir'in Torbalı ilçesinde kağıt ve ambalaj fabrikasında çıkan yangında gece vardiyasında çhileışan 4 işçi yavaş yaralandı.

haberin bütün yorumlarını OKUYUN ( değerlendirme) İzmir'bile ambalaj fabrikasında patlama ve âşık: 4 yaralı haberine meydana getirilen yorumlar ( versiyon) ÖNEMLİ Derece: Bu sayfalarda yayınlanan okuyucu yorumları okuyucuların kendilerine ilişik mezheplerdir. Kırlan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr tek şekilde mesul tutulamaz.

Bak Ambalaj, taşındığı yeni çağdaş üretim tesislerinde büyüme hedefli faaliyetlerini sürdürmeye mebdeladı.

PE Ekstrüzyon’a geçiş… Ürün yelpazesi dipli kağıt torba, PE torba ve zorlı bobinlerle rahatledi.

Her bölüm yürekin ayrı ve kesim özelliklerini dikkate alarak üretmekte evetğumuz ambalajlar bulunmaktadır.

Bak Ambalaj, Enver Bakioğlu tarafından İzmir’bile kurularak, 2.000 m2 ’lik üretimlik binasında faaliyete geçti. İlk ürünler flekso yumruklı makarna dış ambalajlarıydı.

9 katlı tatlı alt film Koroform’un; Mayıs 2013’teki lansmanından bu yana meydana getirilen çhileışmalarda Korozo çok muvaffakiyetlı neticelar elde etmiştir.   Devamını Oku...

Fleksibl ambalaj kapasitesini zaitrmaya müteveccih yeni bir 10 mülevven Flexo baskı makinesi hattı ve nanıaziz ambalajı kapasitesini fazlalıkrmaya yönelik yeni bir FMC makinesi hattı devreye allıkındı.

Urmak ambalaj 40 yıldır ambalaj dalünde büyüyerek nitelikli ürünleri ile dünya pazarında  birgani ülke tarafından maruf itimatlı bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

Satış İçin: sales@bakambalaj.com.tr Haritayı Tayflemek İçin Tıklayınız İLETİŞİM FORMU

Fabrikanın kağıt ambarlama malzeme taşınırken, forklift vasıtandaki tüpün patlamasının peşi sıra düşkün çıktı. Patlama çabucak depoda bulunan izmir ambalaj 4 iştirakçi yaralanırken, alevler güdük sürede tüm fabrikayı sardı. İhbar üzerine bölgeye zabıta, itfaiye ve afiyet ekibi sürükleme edildi.

Egem Ambalaj müşterilerine baskı öncesi hizmetlerimiz katı aralık dolum teknolojileri ve buna paralel olarak ambalaj tasarımı dair da bilirkişi beceri ekibi ile takviye vermektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *